2026-06-23

PRACE PRZYGOTOWAWCZE DO INSTALACJI NOWEGO MONITORINGU ROZPOCZĘTE


Zgodnie z przyjętym planem działania, w dniu dzisiejszym są wykonywane wykopy do położenia instalacji elektrycznej, związanej z zasilaniem do monitoringu. Trzeba rozprowadzić nowe kable elektryczne. Będzie również wykonana nowa skrzynka prądowa, ponieważ w istniejącej nie można w bezpieczny sposób dołączyć przewodów. Brama wjazdowa na alejki jest zgodnie z zapowiedzią chwilowo zamknięta, bramka wejściowa również. Na parking można wjechać bez problemu a do wejścia na teren działek otwarto bramę przy hydroforni.

  


                                                                                                            Fot. B.Nowak, M.Kraśner
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz