Nasze składowisko gałęzi zostanie ponownie opróżnione 14 lipca 2026 r (wtorek), prace rozpoczną się ok. godz. 7:00 rano. Firma wykonująca zrębkowanie i wywóz gałęzi prosi aby nie parkować w ten dzień po prawej stronie składowiska, tak jak zaznaczono "!" na zdjęciu.
Fot. własne ROD Lotnictwa Polskiego w Poznaniu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz