czwartek, 5 stycznia 2017

Nasz Ogród ma własny prąd.

Nasz Ogród ma już własne przyłącze prądu. 3 stycznia 2017 roku odbyło się uroczyste, symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali: Prezes naszego Ogrodu Ewa Rowińska oraz Prezes OZ PZD Zdzisław Śliwa. 
Ta skromna uroczystość była ukoronowaniem starań Prezesa Ogrodu oraz całego Zarządu dotyczących postawienia stacji transformatorowej i tym samym uniezależnienia energetycznego naszego Ogrodu. 
Spotkanie było także dobrą okazją, by podsumować miniony rok 2016, w którym poczyniono kilka znaczących inwestycji w naszym Ogrodzie, m.in.:
- podłączenie przyłącza prądu, 
- uzyskanie pozwolenia wodnego na kolejnych 20 lat,
- uaktualnienie pomiarów geodezyjnych.  

4 komentarze:

  1. Super sprawa, gdyż każdy z nas wie jak prąd w takich miejscach się przydaje. Ja również u siebie w ogrodzie do podlewania wykorzystuję wodę z sadzawki https://www.dostudni.pl/podlewanie-woda-ze-stawu-lub-sadzawki-jakiego-sprzetu-najlepiej-uzyc,b31.html i jak na tą chwilę wszystko działa jak powinno i rośliny również dobrze rosną.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobra wiadomość! :) A nie wiem czy wiecie, ale jest też taka oferta dla rolników https://poprostuenergia.pl/rolnicy/ , dzięki której można obniżyć naprawdę znacząco rachunki za prąd . Wg badań kilkadziesiąt procent gospodarstw zdecydowanie przepłaca

    OdpowiedzUsuń
  3. Faktycznie takie podejście do sprawy na pewno pozwala na więcej działkowiczom. Myślę, że w takim wypadku również można bez problemu uzyskać fajną ofertę od https://poprostuenergia.pl/ gdzie z pewnością rachunki byłby o wiele niższe za prąd.

    OdpowiedzUsuń