Szanowni Działkowcy,
woda w ostatnie dni czerwca 29-30.06 nadal będzie dostępna całodobowo. Od 1 lipca wracamy do następującego systemu:
dni powszednie w lipcu – w godz. 06:00 -11:00 oraz od 15:00-22:00
w soboty: od godz. 06:00 rano do 24:00
w niedziele: od godz. 06:00 rano do 24:00
Poziom zużycia wody będzie na bieżąco monitorowany i w związku z tym godziny dostępności mogą ulec zmianie! Nadal czekamy na decyzję w sprawie zwiększenia limitu wody.
Przypominamy odpowiedni punkt Regulaminu ROD:
§ 77 [Zasady i koszty korzystania z wody]
1. Wodą pobieraną z ujęć miejskich i ogrodowych należy gospodarować oszczędnie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz